اخبار ویژه اخبار ویژه

۲۸ بهمن ۱۳۹۴
برگزاری دوره آموزشی کالای خطرناک از ۲۴ تا ۲۷ بهمن ماه 94 در فرودگاه کرمان
۲۵ بهمن ۱۳۹۴
طی ابلاغ معاون توسعه مدیریت و منابع آقای مجتبی شعاعی به عنوان معاون ایمنی و نجات اداره کل عملیات ایمنی زمینی شرکت فرودگاههای کشورمنصوب گردید.این مراسم با حضور اکبری معاون عملیات هوانوردی شرکت فرودگاههای کشور ، حاجی بیگی مدیرکل عملیات ایمنی زمینی، صدارت معاون عملیات هوانوردی فرودگاه مهرآباد و روسای ادارات ایمنی زمینی فرودگاههای مهرآباد و امام خمینی (ره) برگزار گردید.
۲۵ بهمن ۱۳۹۴
به گزارش اداره کل عملیات ایمنی زمینی فرودگاههای کشور برای اولین بار فرودگاه های مهرآباد ، امام خمینی (ره) و مشهد به سیستم فم پاش باند که در مواقع فرود اضطراری مورد استفاده قرار می گیرد تجهیز شدند.
۲۱ بهمن ۱۳۹۴
این مسابقات در راستای حفظ آمادگی جسمانی و تقویت روحیه کار گروهی بین آتش نشانان فرودگاهی برگزار شد و با توجه به تاثیر این دو عامل در موفقیت عملیات آتش نشانی و نجات سوانح هواپیمایی کوشش می شود این مسابقات در یک دوره زمانی مشخص برگزار گردد.
۱۷ بهمن ۱۳۹۴
به گزارش اداره کل عملیات ایمنی زمینی فرودگاههای کشور ، دوره آموزش آتش نشانی فرودگاهی برای اولین بار با بهره گیری از اساتید دوره دیده در سنگاپور با بهره وری بالایی به اتمام رسید. این دوره از تاریخ 94/11/10 لغایت 94/11/14 در فرودگاه بندرعباس برگزار گردید.

اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل

 

فیش حقوقی فیش حقوقی

گزارش تصویری گزارش تصویری

سایت های مرتبت سایت های مرتبت