اخبار ویژه اخبار ویژه

۷ بهمن ۱۳۹۴
به گزارش اداره کل عملیات ایمنی زمینی تیم کوهنوردی متشکل از پرسنل ایمنی زمینی
فرودگاه های مهرآباد – زاهدان و ستاد ایمنی زمینی ، پرچم شرکت فرودگاه های کشور را بر فراز قله 4050 متری تفتان به اهتزاز در آورند.
۵ بهمن ۱۳۹۴
به گزارش اداره کل عملیات ایمنی زمینی فرودگاههای کشور علی تقوی که در گذشته در ماراتن های ایتالیا، ترکیه ، سوئد، امارات ، هنگ کنگ و دبی شرکت و برای شرکت فرودگاه های کشور افتخار کسب کرده بود، این بار در ماراتن استاندارد دبی , مسافت 10کیلومتر را جمعه 22 ژانویه ساعت 9:30 با 9000 نفر شرکت کننده با لباس کامل آتش نشانی و نجات فرودگاهی در گرمای 27 درجه سانتیگراد دوید و توجه خبرنگاران و رسانه های دنیا را به شغل ارزشمند نجاتگری در عرصه هوانوردی و پرچم شرکت فرودگاه هاجلب کرد.
۱۹ دی ۱۳۹۴
به گزارش اداره ایمنی زمینی فرودگاه شیراز: Apron فرودگاه که شامل 12 موقعیت پارک هواپیما است رنگ آمیزی و در ابتدای هر موقعیت Marking مختص استند طبق استاندارد های بین المللی حک شد.
۱۶ دی ۱۳۹۴
به گزارش اداره ایمنی زمینی فرودگاه مهرآبادApron 1 (شرقی) از استندشماره (1) تا (118) شماره گزاری شد و بصورت استاندارد رنگ آمیزی گردید . همچنین سرویس ردهای کناره و سرویس رد متقاطع تاکسی لین (Taxi line) که از اهمیت ویژه ای در این رمپ برخوردار است رنگ آمیزی گردید.
۱۵ دی ۱۳۹۴
ایمنی زمینی فرودگاه بندرعباس از تاریخ 94/10/14به مدت 5 روز میزبان دوره آموزشی مدیریت ایستگاه ایمنی و آتش نشانی است.

اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل

 

فیش حقوقی فیش حقوقی

گزارش تصویری گزارش تصویری

سایت های مرتبت سایت های مرتبت