اخبار ویژه اخبار ویژه

۱۶ مرداد ۱۳۹۵
به گزارش اداره کل عملیات ایمنی زمینی شرکت فرودگاهها و ناوبری ایران ، در راستای اهداف بروزرسانی و رسیدن به استانداردهای بین المللی و همچنین استفاده بهینه از منابع و تجهیزات در جهت ارائه بهترین و ایمن ترین سرویس در زنجیره هوانوردی کشور ، فرودگاه های پرترافیک به خودرو گراند ویتارا تجهیز گردید .
۱۱ مرداد ۱۳۹۵
مدیرکل اداره ایمنی و آتش‌نشانی از راه‌اندازی دستگاه‌های سنجش سلامت در چهار فرودگاه‌ نواحی شمال، جنوب، شرق و غرب خبر داد و گفت: به این ترتیب از این پس آمادگی جسمانی کارمندان واحدهای ایمنی و آتش‌نشانی فرودگاه‌های ایران مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.
۳۱ خرداد ۱۳۹۵
به گزارش اداره کل عملیات ایمنی زمینی ، سیستم گزارش دهی ارسالی توسط ادارات ایمنی زمینی فرودگاههای کشور که طی فرآیندی در اداره کل عملیات ایمنی زمینی مورد پردازش قرار می گرفت ، با کار کارشناسی چند ماهه بروز شد و در قالب فایل اکسل و فناوری اطلاعات در اختیار فرودگاههای کشور قرار داده شد.
۱۲ خرداد ۱۳۹۵
به گزارش اداره کل عملیات ایمنی زمینی دوره آموزشی ست هیدرولیک نجات روز دوشنبه مورخ95/03/10 با حضور کارشناسان شرکت از کشور آلمان در اداره ایمنی و آتش نشانی فرودگاه بین المللی مهرآباد برگزار گردید.دوره مذکور شامل 3 ساعت تئوری و 5 ساعت عملی بود .
۳ خرداد ۱۳۹۵
از آنجایی که خط مشی و استراتژی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران به پایه دو اصل پویایی و توانمند سازی نیروی انسانی و مجهز شدن به تجهیزات بروز و امکانات متناسب صنعت هوانوردی می باشد ، با نگاه ویژه مدیر عامل شرکت و هیئت مدیره محترم، اعتباری بالغ بر 11 میلیارد ریال جهت تهیه تجهیزات و وسایل پیشرفته آمادگی جسمانی و ورزشی برای افزایش مهارت جسمی پرسنل ایمنی زمینی در سطح فرودگاه های کشور اختصاص یافت .

اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل

 

فیش حقوقی فیش حقوقی

گزارش تصویری گزارش تصویری

سایت های مرتبت سایت های مرتبت