اخبار ویژه اخبار ویژه

۲۵ بهمن ۱۳۹۴
به گزارش اداره کل عملیات ایمنی زمینی فرودگاههای کشور برای اولین بار فرودگاه های مهرآباد ، امام خمینی (ره) و مشهد به سیستم فم پاش باند که در مواقع فرود اضطراری مورد استفاده قرار می گیرد تجهیز شدند.
۲۱ بهمن ۱۳۹۴
این مسابقات در راستای حفظ آمادگی جسمانی و تقویت روحیه کار گروهی بین آتش نشانان فرودگاهی برگزار شد و با توجه به تاثیر این دو عامل در موفقیت عملیات آتش نشانی و نجات سوانح هواپیمایی کوشش می شود این مسابقات در یک دوره زمانی مشخص برگزار گردد.
۱۷ بهمن ۱۳۹۴
به گزارش اداره کل عملیات ایمنی زمینی فرودگاههای کشور ، دوره آموزش آتش نشانی فرودگاهی برای اولین بار با بهره گیری از اساتید دوره دیده در سنگاپور با بهره وری بالایی به اتمام رسید. این دوره از تاریخ 94/11/10 لغایت 94/11/14 در فرودگاه بندرعباس برگزار گردید.
۷ بهمن ۱۳۹۴
به گزارش اداره کل عملیات ایمنی زمینی تیم کوهنوردی متشکل از پرسنل ایمنی زمینی
فرودگاه های مهرآباد – زاهدان و ستاد ایمنی زمینی ، پرچم شرکت فرودگاه های کشور را بر فراز قله 4050 متری تفتان به اهتزاز در آورند.
۵ بهمن ۱۳۹۴
به گزارش اداره کل عملیات ایمنی زمینی فرودگاههای کشور علی تقوی که در گذشته در ماراتن های ایتالیا، ترکیه ، سوئد، امارات ، هنگ کنگ و دبی شرکت و برای شرکت فرودگاه های کشور افتخار کسب کرده بود، این بار در ماراتن استاندارد دبی , مسافت 10کیلومتر را جمعه 22 ژانویه ساعت 9:30 با 9000 نفر شرکت کننده با لباس کامل آتش نشانی و نجات فرودگاهی در گرمای 27 درجه سانتیگراد دوید و توجه خبرنگاران و رسانه های دنیا را به شغل ارزشمند نجاتگری در عرصه هوانوردی و پرچم شرکت فرودگاه هاجلب کرد.

اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل

 

فیش حقوقی فیش حقوقی

گزارش تصویری گزارش تصویری

سایت های مرتبت سایت های مرتبت